GARKALNE.LV

Džudisti U-16 izcīna 1. vietu

Trešdiena, 2020. gada 26. augusts

22. augustā notika 11. Starptautiskais turnīrs "Saldais džudo". Vsevoloda Zelonija sporta skolas džudisti izcīnīja 6 medaļas: 2 zelta un 4 bronzas. Marats FJODOROVS un Henrijs SKANGALIS izcīnīja 1. vietu. Teodors KAZAKOVS, Mihails ĻEVČENKOVS izcīnīja 3. vietu un Dobriņa ČEKANOVSKIS, kurš cīnījās divās kategorijās U-11, U-12 izcīnīja 3. vietu abās kategorijās.

23. augustā notika Latvijas Republikas meistarsacīkstes U-14/ U-16. Vsevoloda Zeļonija sporta skolu pārstāvēja komanda 36 sportistu sastāvā. Mūsu džudisti izcīnīja 19 medaļas: 5 zelta, 4 sudraba, 10 bronzas. Rezultātā VZSS kopvērtējumā U-16 izcīnīja 1. vietu.