GARKALNE.LV

“Garkalnes runči” nosargā 3x3 basketbola čempionu titulu

Piektdiena, 2020. gada 4. septembris

Renārs Buivids (no kreisās), Ginters Ansis Blumbergs, Edgars Lācis un Jānis Ābols

“Garkalnes runču” 3x3 basketbola komanda otro gadu pēc kārtas kļuvusi par Ķekavas novada čempionāta vasaras kopvērtējuma čempionvienību. Garkalnes 3x3 basketbolisti uzvarēja divos no četriem posmiem, vienā no tiem izcīnīja 2. vietu, sezonas ieskaitē apsteidzot Lielvārdes “Avotu Reprezent” un Jelgavas “Svešiniekus”.

“Garkalnes runčus” visos četros turnīros pārstāvēja Edgars Lācis un Renārs Buivids, trijos – Ginters Ansis Blumbergs, divos – Kristaps Brēmers, vienā – Ričards Pinne, Mikus Beķeris un Jānis Ābols.

Sacensībās aktīvi piedalījās arī Berģu skolas trenera Daiņa Leļeva audzēkņi. Labākos rezultātus sasniedza “Berģi”, kuri U9 grupas kopvērtējumā izcīnīja 5. vietu, bet U15 grupā “Vienkārši Berģi” ieņēma 7. vietu.

Ķekavas novada čempionāts ir masveidīgākais 3x3 basketbola turnīrs Latvijā ārpus “Ghetto Basket” sacensību sērijas.